Menü

HOME MADE CAKE

Oreolu Magnolya

Adını New York’ta bulunan Magnolia Bakery’den alan magnolia puding, son yıllarda Türkiye’deki en favori tatlılardandır. Oreo sevenler için vazgeçilmez bir tat

Muzlu Magnolia

Güzel bir yemek sonrası canınız tatlı çektiyse size enfes bir şekilde kahvenizin yanında eşlik edecek olan Muzlu Magnolia’yı denemenizi tavsiye ederiz

Çilekli Magnolia

Magnolia tatlısı, adını New York’ta bulunan Magnolia Bakery’den alan bir tatlı. Daha doğrusu bu pastanenin imzası. Ancak bu tatlının lezzetine doymak için New York’a gitmenize hiç gerek yok. İstediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

San Sebastian

Cheesecake ile Yeniden Tanışın. San Sebastian Cheesecake’in hikayesi, 2016 yılında İspanya’nın San Sebastian şehrinde gerçekleştirilen Gastronomika festivalinde başlıyor. San Sebastian’da bulunan La Viña’nın methini çok duymuş olan Chef Ali, bu tapas bar’ı ziyaret etmeye karar verir. İçeri girdiği anda mis gibi bir koku ve sıra sıra dizilmiş cheesecakeler ile karşılaşır. Alışılmış görüntünün dışında olan bu yanık cheesecakelerin tadına bakan Chef Ali, tecrübe edindiği bu tada hayran kalıyor ve geri kalan 5 gün boyunca kendini her akşam La Viña’nın meşhur cheesecake’ini yerken bulur.Türkiye’ye döndüğünde, damağında ve aklında yer eden bu lezzeti kendi mutfağında denemeye karar veriyor. Chef Ali, birkaç denemeden sonra Sirha 2016 İstanbul Fuarı ‘nda bu özel cheesecake’i lezzet sevenler ile “San Sebastian Cheesecake” adı altında buluşturur.

Nutella Cheescake

Nutella ve Fındık parçalarının buluşması, Siz de, bir çok insan gibi çikolatalı fındık ezmesi hayranıysanız bu tarifi mutlaka denemelisiniz. Normal bir cheesecake bile oldukça lezzetliyken, Nutellalı Cheesecake anlatılmaz yaşanır.

WhatsApp chat